O nas

Firmę DMS tworzą pasjonaci z branży dekoracyjnej, których misją jest zaproponowanie nowoczesnych, eleganckich jak również funkcjonalnych rozwiązań w bardzo dobrej jakości za możliwie przystępną cenę.

Działamy na rynku dekoracji od ponad 20 lat. Zebrane doświadczenia i kontakty zaowocowały stworzeniem kolekcji produktów dla osób pragnących stworzyć coś indywidualnego.

Śledzimy rynek dekorowania wnętrz, szukamy nowych pomysłów, inspiracji i rozwiązań. Chcemy, aby każdy mógł stworzyć wnętrze odpowiadające jego potrzebom jednocześnie reprezentujące najnowsze style i trendy.

Produkty DMS są dostarczane do ponad 1000 placówek handlowych w całej Polsce oferujących swoim klientom artykuły dekoracyjne i budowlane.

Kierując się naszą filozofią działania, w trosce o naszych klientów, przeprowadziliśmy badania naszych wyrobów w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego PZH.
Z dumą informujemy, że uzyskaliśmy atesty higieniczne dla następujących kategoriach: listwy dekoracyjne, kasetony, panele i rozety wykonane z polistyrenu EPS/XPS oraz panele dekoracyjne PVC.
Obecnie przygotowujemy następną grupę wyrobów do atestu.

Zmieniaj z nami swoje otoczenie z łatwością i przyjemnością.

Filozofia biznesu

 1. Mało znaczy więcej – naszym celem jest generowanie jak największego obrotu z jednostki powierzchni przy optymalnej, a nie maksymalnej liczbie produktów.
 2. Odpowiadamy za swoje błędy – wymieniamy produkty słabo rotujące.
 3. Naszym klientów oferujemy produkty, które przeszły fazę testów sprzedażowych.
 4. Pięknie się różnimy, dlatego proponujemy wyselekcjonowany asortyment odpowiedni dla poszczególnych sieci, jej polityki asortymentowej i specyfiki klientów.
 5. Dostarczamy nasz asortyment do 1000 marketów budowlanych w Polsce oraz do odbiorców hurtowych w Europie i Afryce.
 6. Dysponujemy stałą baza magazynową oraz możliwością szybkiego
  i elastycznego dopasowania powierzchni do bieżących potrzeb.

Dlaczego DMS

 1. Zawsze się dogadujemy: rozmawiamy w pięciu językach.
 2. Szukamy rozwiązań, nie problemów.
 3. Działamy szybko i sprawnie oraz jesteśmy wystarczająco doświadczeni, by nie robić błędów.
 4. Dekoracja Moda Styl to nasza pasja, zarażamy nią zainteresowanych dekorowaniem wnętrz jak również tych mniej zainteresowanych.
 5. Jesteśmy przygotowani na wspólny sukces.
 6. Nasze sukcesy motywują nas do wspierania organizacji w realizacji szczytnych misji.

Pomagamy innym - wspieramy Wielką Orkiestrę Światecznej Pomocy

Jeśli podzielisz się dobrem to ono się pomnoży-to nasza dewiza, dlatego, jak co roku wspieramy fundację WOŚP i bierzemy udział w licytacjach.

Nie jesteśmy tylko firmą. Jesteśmy ludźmi, dlatego zawsze musimy pamiętać o naszych pracownikach, klientach i kontrahentach- to właśnie oni, któregoś razu mogą potrzebować sprzętu Wielkiej Orkiestry. Marka Home and Me to ludzie z sercem. Dlatego gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

„Starajcie się zostawić ten świat, choć trochę lepszym, niż go zastaliście” (Robert Baden-Powell)

30 Finał WOŚP

29 Finał WOŚP